هدف استفاده از فیلتر دیزل پرفلاکس محافظت از سیستم تزریق (پاشش) سوخت خودروهای دیزلی است. اینگونه فیلترها به منظور از بین بردن ناخالصی های موجود در سوخت که به علل زیر در گازوئیل های عرضه شده وجود دارند به ایفای نقش می پردازند:
• آلودگی در حین تولید، حمل و نقل، انبار داری، تعمیرات و … .
• آلودگی های محیطی (ذرات گرد و غبار) که از طریق سیستم تهویه مخازن سوخت وارد می شوند.
• آلودگی هایی که توسط خاک و عمل اکسیداسیون در مخازن و یا لوله های انتقال سوخت اتفاق می افتند.
• قطرات آب متراکم که به علت تغییرات دما ایجاد می گردند.
آلودگی ها موجب گرفتگی سیستم پاشش سوخت شده و باعث نقص در عملکرد موتور و تخریب آن می شوند.
همچنین ماژول فیلترهای دیزل رسیدن به سایر نیازهای تعریف شده در قسمت های مختلف از قبیل تنظیم حرارت و فشار سوخت، آماده سازی سوخت جهت تزریق در موتور، تشخیص سطح آب موجود در سوخت و … را برآورده می سازد.
گروه SOGEFI کلیه محصولات خود را در همکاری گسترده با تولید کنندگان مطرح خودرو در جهان طراحی می نماید.
تخصص SOGEFI نیاز تولید کنندگان خودرو را در زمینه های فیلتراسیون سوخت های دیزل، سیستم های پاشش سوخت متعارف (پمپ های توزیع سوخت) را همانند سیستم های رایج حمل و نقل ریلی پوشش می دهد.
PURFLUX از طریق بهبود مستمر اجزا به کار رفته در اینگونه فیلترها و استفاده از تکنولوژی پیشرفته PLEATING ، راه حل های مبتکرانه و منحصر به فردی را در راستای افزایش تقاضا و فواصل تعویض ارائه می نماید تا موجب کاهش استفاده از فیلترها جهت تعمیرات و نگهداری از خودرو گردد.
PURFLUX مفتخر به عرضه طیف وسیعی از انواع فیلتر، کارتریج و spin – on و همچنین ماژول دیزل به عنوان قطعات یدکی در کنار ارائع قطعات اصلی (OE) می باشد.