اتو مکانیکا ۲۰۱۸ : گروه Sogefi به عنوان سازنده قطعات اصلی خودرو (OE) ، ماژول فیلتر روغن خودروی Ferrari 3.9 لیتری ۸ سیلندر دو توربو شارژ را عرضه نموده است . شرکت Ferrari برای چهارمین سال پیاپی جایزه بهترین موتور سال را از آن خود نموده است . در بیستمین سالگرد بین المللی انتخاب بهترین موتور سال ، هیات داوران این جایزه را به موتور ۳٫۹ لیتری ۸ سیلندر دو توربو شارژ که بر روی خودروهای ّFerrari 488 Pista ، Spider و GTB نصب شده است ، اعطا نموده اند .این گزینش به عنوان بهترین انتخاب در دو دهه اخیر شناخته شده است .
هم چنین این موتور توربو برای سومین سال متوالی جایزه بهترین عملکرد موتور را نیز در کلاس موتور های ۴-۳ لیتری به خود اختصاص داده است

Sogefi مفتخر است به عنوان عرضه کننده رسمی قطعات اصلی (OE) به شرکت Ferrari ، پاسخگوی نیازهای این شرکت در جهت رسیدن به فناوری پیشرفته ساخت موتور باشد . یکی از این قطعات ، ماژول فیلتر روغن است که بهترین عملکرد و دوام را در کلاس خود داشته است .
استفاده از مش محافظ در بای پاس فیلتر بهترین نتیجه را در بهره وری بالا ، فشار مناسب در جریان بالای روغن ، هم چنین عمر بالای فیلتر در شرایط سخت کارکردی موتور در بر دارد که این عملکرد ، مورد نیاز موتور های اسپرت با ظرفیت بالا می باشد .
محصولات Sogefi در خودروهایی که در کلاس لوکس قرار گرفته اند ، استفاده می شود . نام های تجاری و موتور هایی از قبیل :Aston-Martin ، Bentley ، Ferrari ، Maserati ، Jaguar و Porsche .
این امر تاییدی بر اهمیت دادن Sogefi به امر تحقیق و توسعه بر روی فناوری های پیشرفته ی ساخت سیستم های فیلتراسیون خودرو و انتخاب آن به عنوان اولین گزینه برای شرکت های خودرو سازی در مدل های برترشان در جهت رسیدن به بالاترین سطح عملکرد در سیستم فیلتراسیون خودروهایشان می باشد .