برای دومین سال متوالی ، در سال ۲۰۱۷ موتور ۳٫۹ لیتری ۸ سیلندر دو توربو شارژ به عنوان برترین موتور سال انتخاب شد که ماژول روغن آن ساخت گروه Sogefi بوده است . کلیه مدل های این موتور شامل ۴۸۸ GTV ، ۴۸۸ Spider ، California T ، GTC4 و LU550 T عنوان بهترین موتور در کلاس ۳ لیتر تا ۴ لیتر را از آن خود نموده اند .
فن آوری مشابهی در سیستم فیلتراسیون روغن گروه Sogefi در خودروی Ferrari Naturally-Aspirated ، ۱۲ سیلندر ۶٫۳ لیتری در مدل های F12 TDF و F12 Berlinetta استفاده شده است که برای دومین سال پیاپی به عنوان موتور برتر در بخش موتورهای بالای ۴ لیتر انتخاب شده است .
ماژول فیلتر روغن طراحی شده توسط گروه Sogefi بهترین در دوام و عملکرد می باشد . صفحه مش محافظ برای سوپاپ فیلتر ، در جهت بازدهی بیشتر ، جلوگیری از افت فشار در جریان بالای روغن ، افزایش عمر فیلتر و همچنین عملکرد مکانیکی مطلوب در شرایطی که موتور با ظرفیت بالا در حال کار می باشد استفاده می شود .
این محصولات در بخش خودروهای لوکس و خودروهای مسابقه ای ، از قبیل FCA 2.9 V6 TURBO استفاده شده است .که این امر نشان دهنده فن آوری Sogefi به عنوان تامین کننده برتر برای خودروسازان بین المللی است .
همچنین Bentely ، Maserati ، Porsche برای رسیدن به بالاترین سطح عملکرد در سیستم فیلتراسیون خود به گروه Sogefi اعتماد نموده اند .