سوجفی از کاتالوگ نرم افزاری معرفی محصولات پرفلاکس که قابلیت استفاده در کلیه دستگاه های الکترونیکی که از سیستم عامل های ios و اندروید بهره می برند، رونمایی کرد. در صدر اطلاعاتی که در کاتالوگ های چاپ شده و جستجوگر آنلاین محصولات پرفلاکس در وبسایت گردآوری شده است، این قابلیت نوظهور نرم افزار برای جستجوی محصولات مورد نظر پرفلاکس در سطحی وسیع تر ، سریع تر ، کامل تر و آسان تر به چشم می خورد.

مشتریان می توانند زبان مورد نظرشان را از بین ۱۳ گزینه موجود، از قسمت تنظیمات (Setting) انتخاب کنند. با بهره گیری از ساختار مناسب داده های کاتالوگ محصولات پرفلاکس و همچنین وجود موتور جستجوی قوی در این نرم افزار، انتخاب هدفمند محصولات مورد نظر مشتریان به راحتی صورت می گیرد. با ورود کد محصول مورد نظر در این نرم افزار، کاربر می تواند قطعه مورد نظر و همچنین لیست خودروهای مرتبط با آن را بیابد. روش دیگر برای جستجوی محصول، ورورد کد محصول رقبا، جستجو به کمک نوع یا شکل فیلتر و یا بر اساس سازنده یا مدل خودرو می باشد.

نرم افزار جدید پرفلاکس مشتریان را قادر می سازد تا :

کاتالوگ محصولات پرفلاکس را بر سر انگشتان خود جستجو کنند.

به جزئیات محصول از طریق صفحه هر محصول دسترسی داشته باشند.

به آسانی داده ها و اطلاعات محصولات را مقایسه کنند.

از عرضه محصولات جدید پرفلاکس مطلع شوند.

ویدئو های آموزشی برای چگونگی نصب انواع فیلتر ها را دریافت کنند.

از اخبار به روز مربوط به گروه سوجفی آگاهی یابند.

اگر محصولی به کاتالوگ افزوده شود، نسخه به روز شده نرم افزار  به صورت خودکار برای دانلود در دسترس خواهد بود. شایان ذکر است داده های این نرم افزار به صورت آفلاین نیز در دسترس می باشند و تنها برای دانلود ابتدایی نرم افزار و یا به روز شدن آن می بایست دستگاه هوشمند مورد نظر آنلاین و متصل به شبکه اینترنت باشد.

در پایان مدیر عامل بخش قطعات یدکی سیستم های فیلتراسیون سوجفی ، آقای فرانسوا بلیس ، بر این نکته تاکید می نماید که ا فن آوری نرم افزاری جدید ، می تواند موجب کسب تجربه خدماتی مطلوب تر مشتریان گردد. این نرم افزار جدید مکمل کاتالوگ های چاپی و تحت وب پرفلاکس بوده، همچنین می تواند موجب افزایش رضایتمندی مشتریان حال و آینده از خدمات و محصولات پرفلاکس شود. این نرم افزار با سازگاری با سیستم عامل های ios و اندروید، در تبلت و تلفن های همراه هوشمند به طور رایگان در دسترس می باشد. (لینک دانلود نرم افزار را می توانید در صفحه اول وب سایت بیابید)

لیتک دانلود ios

لینک دانلود اندروید