گروه Sogefi دو مدل از فیلترهای هوای کابین را در بازار قطعات یدکی عرضه مینماید . این فیلترها برای جلوگیری از ورود آلاینده ها و بوی نامطبوع محیطی ساخته میشوند که شامل فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای کابین با کربن فعال شده میباشد .
فیلتر هوای کابین از ورود ذرات معلق بزرگتر از ۴۰ میکرون شامل گرد و غبار ، آلاینده ها ، باکتری ، بوی نامطبوع حاصل از لنت ترمز سایر خودروها ، اکسید سولفور و گازهای خارج شده از اگزوز سایر خودروها ممانعت میکند .
اخیرا ، گروه Sogefi نسبت به عرضه فیلتر هوای کابین برای خودروی َAlfa Romeo Giulia (2.0-2.2 JTDM – ۲٫۲ D JTDM-2.9) و مدل Stelvio (2.0-2.2 D – ۲٫۹) با کد Purflux AH519 اقدام نموده است .
گروه Sogefi با داشتن فن آوری پیشرفته خود ، در ساخت این فیلترها از سه لایه شامل یک لایه کربن فعال شده در میان دو لایه فیبر به هم تنیده نشده استفاده نموده است .همچنین این فیلتر از تمرکز گازهای مضر در اتاق خودرو که میتواند باعث سردرد ، سرفه و تحریک مخاط شود جلوگیری مینماید .
اخیرا ، گروه Sogefi اقدام به تولید فیلتر هوای کابین با کربن فعال شده برای خودروی پورشه مدل های ۹۱۱ و باکستر (۲٫۵ i – ۲٫۷ – ۲٫۹ – ۳٫۲ – ۳٫۴) و کایمن (۲٫۷ – ۲٫۹ – ۳٫۴) با کد Purflux AHC527 و همچنین خودروی رنو ترافیک ۲ (۱٫۹ – ۲٫۰ – ۲٫۵dci) و نیسان پریمستر (۱٫۹ – ۲٫۰ – ۲٫۵ dci) با کد Purflux AHC186 نموده است .
اکثر فیلترهای کابین در خودروهای مدرن امروزی کاملا در دسترس بوده و به راحتی بدون نیاز به ابزار خاصی قابلیت تعویض دارند . تعویض منظم و بموقع فیلتر هوای کابین ، هوای سالم تر و مطبوع تر در خودرو را به ارمغان می آورد . همچنین این اقدام باعث میشود سیستم تهویه مطبوع خودرو با حداکثر عملکرد به فعالیت خود ادامه داده و بنابراین تمیزی و وضوح شیشه جلوی خودرو حاصل میگردد .
بنابراین همانند سایر فیلترها در خودرو ، فیلتر هوای کابین نیز میبایست در طول سرویس های دوره ای سالیاه تعویض گردد .
یاداوری مینماییم فیلتر هوای کابین خودرو در خودروهای فاقد سیستم تهویه مطبوع نیز وجود دارد . توصیه میشود برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما اقدام به دانلود برنامه کابردی Purflux از لینک www.purflux.com نمایید .