گروه Sogefi سازنده اجزا و قطعات خودرو ، طراحی و ساخت ماژول روغن خودروی جدید مازراتی Levante را بعهده داشته است . این خودرو در نمایشگاه اخیر بین المللی خودرو نیویورک رونمایی شده است .

قلب تپنده این مدل از خودروی مازراتی دارای موتوری ۳٫۸ لیتری ، ۸ سیلندر ، دو توربو شارژ ، ساخته شده توسط Maranello  ایتالیا (Ferrari) می باشد .

مهندسین گروه Sogefi با همکاری بلند مدت با فراری ، برای ارایه محصولاتی منطبق با نیازهای انعطاف ناپذیر آن شرکت و رسیدن به موتورهایی با پیشرفته ترین تکنولوژی با شرکت Ferrari همکاری می نمایند .

ماژول فیلتر روغن طراحی شده توسط گروه Sogefi بهترین در دوام و عملکرد می باشد . صفحه مش محافظ برای سوپاپ فیلتر ، در جهت بازدهی بیشتر ، جلوگیری از افت فشار در جریان بالای روغن ، افزایش عمر فیلتر و همچنین عملکرد مکانیکی مطلوب در شرایطی که موتور با ظرفیت بالا در حال کار می باشد استفاده می شود .

در پایان ، قابل ذکر است عملکرد این موتور همانند سریع ترین خودروهای SUV  در دنیا از قبیل Bentley Bentyga که با فیلتر روغن ساخت گروه Sogefi به عنوان عرضه کننده بین المللی فیلتر های روغن پیشرفته برای شرکت های خودرو سازی بین المللی مجهز شده برابری می کند .