گروه Sogefi به عنوان تامین کننده قطعات اصلی ، عرضه کننده فیلتر سوخت برای مدل های مختلف خودروی Ford Transit 2.0 i میباشد .
در روزهای آغازین ماه آوریل سال ۲۰۱۸ ، گروه Sogefi برای پاسخ به نیازهای بازار قطعات یدکی فیلتر سوخت Purflux CS862 را عرضه نمود .
شرکت Ford گروه Sogefi را به عنوان عرضه کننده فیلتر سوخت (دیزل) برای پیوستن به آخرین قوانین آلایندگی و سازگاری با سوخت های زیستی (Bio Fuel) انتخاب نموده است .
این تصمیم بر اساس انتظارات مشتریان خودرو با در نظر گرفتن عمر خودرو و قدرت مورد انتظار مشتریان گرفته شده است .
این محصول در بردارنده دانش فنی خاص گروه Sogefi شامل مدل مفهومی ماژول ، استفاده از تکنولوژی زیگزاگ (Chevron) و همچنین فن آوری Diesel 3 Tech + میباشد .
اجزای درونی این فیلتر به گونه ای طراحی شده است که با بهره وری بالا ، برای وصول اطمینان از عمر بسیار بالای پمپ سوخت و انژکتورها در فشارهای بالا قابلیت جذب ذرات زیر ۴ میکرون را دارد .
فن آوری Diesel 3 Tech + محافظت بسیار بالایی در مقابل آلودگی ، ترکیب آب در سوخت و همچنین زنگ زدگی سیستم تزریق سوخت ، رسوب گرفتگی و مشکلات عملکردی موتور فراهم می آورد .
این تکنولوژی قابلیت جداسازی قطرات آب (زیر ۱۰ میکرون) از سوخت و ذخیره سازی آن در مخزن مخصوص آب را دارد .
هنگامی که سطح آب به حد نصاب تعیین شده در مخزن برسد ، چراغ هشدار دهنده مخصوص در داشبورد خودرو روشن شده که این امر به این معناست که آب جداسازی شده میبایست از مخزن توسط پیچ تخلیه خارج شود .
در پایان Sogefi نرم افزار مخصوص اندازه گیری خود را در طراحی این فیلتر به کار برده تا بتواند به کمک این نرم افزار به ابعاد درستی از اندازه فیلتر به منظور شبیه سازی شرایط واقعی کارکرد فیلتر برسد .این طراحی از مسدود شدن زود هنگام فیلتر طی سرویس های ادواری خورو و یا حتی در شرایط دشوارتر جلوگیری میکند .
Sogefi با ساخت این فیلتر و عرضه آن در بازار قطعات یدکی با هدف پاسخ به نیازهای مشتریان تا ۹۴% نیاز خودروهای سواری و دیزل اروپایی را پوشش میدهد .