ساخت ماژول روغن Sogefi در Audi A6 جدید

اتو مکانیکا ۲۰۱۸ : گروه Sogefi به عنوان سازنده قطعات اصلی (OE) ، ماژول فیلتر روغن را برای نسل جدید خودروی Audi A6 طراحی نموده است که برای اولین بار در نمایشگاه موتور شو ژنو رونمایی شد و هم اکنون در بازار موجود است .
این موتور با عملکدر بالا ، نیازمند یک فیلتر روغن با عملکرد بالا می باشد و گروه Sogefi برای رسیدن به حداکثر قدرت در این موتور و مقاومت در شرایط دمایی بالا و شرایط سخت کارکردی ، طراحی خود را بهینه نموده است .
این موتور با بهره گیری از بدنه کاملا پلاستیکی بهترین عملکرد و دوام را داشته ، هم چنین این ماژول از وزن کمتری در مقایسه با ماژول های ساخته شده از آلومینیوم برخوردار است . این امر مصرف سوخت را در خودرو پایین آورده و آن را اقتصادی می نماید .
استفاده از مواد اولیه سنتزی تقویت شده در ساخت ماژول فیاتر ، بهترین شرایط دمایی و ارتعاشی را برای موتور های اسپرت با حجم بالا به ارمغان می آورد .

a6_m_008_1
طراحی این ماژول به ادغام سیستم های عملکردی از قبیل منبع تغذیه توربو ، روغن و سوپاپ خشک کن اتوماتیک برای رسیدن به خدمات بهتر کمک می نماید . علاوه بر این از آنجایی که با این طراحی فقط نیاز به تعویض فیلتر در سرویس های ادواری خودرو می باشد ، در نتیجه قابلیت بازیافت ارتقا پیدا می کند .
فیلتر به کار رفنه در این ماژول با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و مواد اولیه سنتزی ، به گونه ای طراحی شده است که در جریانات بالای روغن مقاومت کرده ، هم چنین جریان روغن را در دماهای بسیار پایین بهینه سازی می کند .
هم چنین این فیلتر مقاومت شیمیایی بالایی را در خودروهایی که از سوخت های زیستی (Bio Fuels) استفاده می کنند ، در کنار قابلیت اطمینان از عمر و عملکرد بالای قطعه به همراه دارد .
گروه Sogefi به عنوان گزینه اول برند برتر Audi به طور مستمر توسط این شرکت برای ساخت موتور های برتر خود شامل V6 ، V8 TFSI و TDI V8 انتخاب شده است که این موتور در خودروهایی نظیر Audi Q7 , A8 و Porsche Panamera و Cayenne و VW Touareg استفاده شده است . هم چنین مدل ارتقا یافته این موتور (W12 ، ۶ سیلندری) در خودرو جدید SUV Bentley مدل Bentaygu نیز استفاده شده است .
کاربرد این موتور در خودروهای لوکس و بروز دنیا تاییدی بر این امر است که گروه Sogefi از دانش فنی برتر در صنعت خودرو سازی برخوردار بوده و توانایی لازم را در جهت تحقیق ، توسعه و تولید ماژول های سیستم های فیلتراسیون خودرو با عملکرد و قدرت بالا دارد .
کیفیت فیلتر های ساخته شده توسط گروه Sogefi برای بازار قطعات یدکی دقیقا با کیفیت قطعات اصلی (OE) برابری می نماید و در دسترس می باشد .این فیلتر ها با برند شناخته شده PURFLUX عرضه می شوند .لازم به توضیح است فیلتر روغن قابل استفاده در خودرو های فوق الذکر Purflux L1048 می باشد .
گروه Sogefi با تولید حدود ۵۰۰۰ نوع فیلتر برای انواع خودرو های آلمانی ، سهمی بالا در تولید فیلتر برای مشتریان بین المللی خودروهای آلمانی به خود اختصاص داده است .